Cloud hosting , en güncel donanımlar ve en güncel işletim sistemleri ile web siteleriniz için güçlü alt yapılar sunan bir sistemdir. Esnek yapısı sayesinde istediğinizde kaynaklarınızı artırabilir veya azalta bilirsiniz. Projenizin ihtiyaç duyduğu yazılımsal güncellemeleri rahatlıkla yapabiliriniz. Örneğin; Php sürümünüzü 5.3 den 5.5 ye veya ihtiyaç duyduğunuz sürün ile bir tıkla değiştirebilirsiniz. Bu işlem esnasında hesabınızdaki diğer hostingler etkilenmez sadece o hosting ayarlarınız değişmiş olur. Dilerseniz bayi hosting paketi alarak müşterilerinizin ihtiyacına göre farklı özelliklerde hosting paketi düzenleyebilir veya özelliklerini istediğiniz an değiştirebilirsiniz.

Kişisel cloud hosting paketlerimiz ile standart site trafiği olan web sitelerinizi rahatlıkla barındıra bilirsiniz. Diğer hosting paketlerimizde olduğu gibi Kişisel hosting paketlerimizde de Wordpress, Joomla, Magento, Blog, Opencart gibi popüler uygulamaları rahatlıkla kurup kullanabilirsiniz... Kurumsal firmalara özel hosting paketlerimiz ile genel olarak yüksek mail ve ziyaretçi trafiği olan projelerinize performanslı altyapı sunar.

Bayi hosting paketlerimiz, genelde birden fazla web sitesi barındırmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte. Veya tek site barındırıp yüksek kaynak ihtiyacı duyan kurumsal müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte. Projenize en uygun cloud hosting paketini seçmek için tıklayınız.