Cloud server (bulut sunucu) size zaman kazandırmak için dizayn edilmiş güçlü sistemdir. Bu sistemin önem verdiği konulardan biri hız ve performanstır. Sorunsuz hizmet sunar, verilerinizi kolayca taşıyabilirsiniz ve her yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her yapının yedeklendiği, yedeğinde yedeklendiği profesyonel cloud (bulut) sistem sayesinde donanım arızalarından hiç etkilenmezsiniz.

Esnek bulut yapısı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an sistem kaynaklarınızı artırabilir ya da düşürebilirsiniz ve bu işlem esnasında bulut sisteminizi kapatmanız ya da yeniden başlatmanız gerekmez. Planlı veya plansız tüm altyapı çalışmalarımızda kiralamış olduğunuz cloud sunucu kesintisiz olarak diğer HyperVisor üzerine taşınır. Sunucunuz yeniden başlatılmadan Blade mimari üzerinde hareket edebilir. Bu sayede müşterilerinize hizmet kesintisi yaşatmamış olursunuz.

Cloud sistemin sağlamış olduğu avantajlardan yararlanmak için paketlerimizi inceleyebilir veya uzman teknik kadromuzdan, ihtiyaç duyduğunuz sistem için teklif alabilirsiniz.