AntiSpam & Anti-Virüs Filtreleme

Spam maillere son! Spam mail koruma sistemi ile gereksiz maillere son. Spam filtremiz düzenli olarak güncelleniyor. Bu şekilde mail kutunuz %95 oranında korunuyor.
 • Ağlarınızı en son tehditlere karşı koruyun
 • İşletmeler ve Kobiler için uygun Koruma
 • Reklam Maillerinden Arının
 • Yüksek ve Güvenli Email İletişimi
İşletmeler için Barındırılan Spam Filtreleme ve Kötü Amaçlı Yazılım Koruması Can sıkıcı spam e-postaların sizlere ulaşmasına izin vermeyin. Spam ve virüsler, piyasadaki en iyi e-posta spam filtresine karşı dirençsiz kalacaklardır.
AntiSpam & Anti-Virüs Filtreleme
AntiSPAM
20 USD 660.53 TL / Yıllık Satın Al »
 • 1 Domain
 • Limitsiz Takma Adlar (Alias)
 • Limitsiz Eposta Adresi
 • Limitsiz Trafik
 • Antivirüs Koruması
 • Beyaz Liste Oluşturabilme
 • Karantina Kullanımı
 • Türkçe Kontrol Paneli
 • ETRN Desteği
 • KVKK 6698 Tam Uyumlu

Dinamik Virüs Salgın Tespiti

Yeni ve önceden bilinmeyen virüsler erken uyarı sistemi ile durdurulur. Alışılmadık ekler, bağlantılar, gönderenler veya içerikler için gelen postaları sürekli olarak analiz eder.

Gelen E-postalar İki Aşamadan Deçer

Spam e-postaların çoğu engelleme aşamasında reddedilir. Kalan e-postalar, e-posta akışının çeşitli filtre kurallarıyla temizlendiği aktif analize geçer.Karantina, kullanıcının sınıflandırması net olmayan tek tek e-postaları kontrol etmesine olanak tanır.

Performans

İstenmeyen posta filtreleme işleviyle mail sunucularınızın sistem performansını artırır.

Karantinamı Yönetimi

Tam karantinanıza erişebileceğiniz, güvenli ve engellenen gönderen listelerinizi yönetebileceğiniz ve kişisel ayarlarınızı güncelleyebileceğiniz web konsolu ile konforu hissedin.

İşinize Odaklanın

Kullanıcıların işlerine odaklanmalarına olanak tanıyan iç rahatlığı ve garantili performans sunar.

Sınırsız Posta Kutuları

Posta kutusu sayısında sınır yoktur. Eklediğiniz alıcı adreslerinin sayısına göre ücret alınmamaktadır.

E-posta sunucunuzu e-posta kaynaklı tehditlerden ve dolandırıcılık mesajlarından tespit etmek ve korumak için tasarlanmış SpamKoruması Yönetilen Anti-Spam Hizmetleri ile spam içermeyen e-posta trafiğinin keyfini çıkarın.

Kapsamlı çözümümüz, spam, e-posta kimlik avı ve adres sahteciliği faaliyetlerine karşı çok katmanlı koruma sunar.

Özellikler ve faydalar:
* Sahte e-posta trafiğine karşı çok katmanlı koruma
* Şirket genelinde savunma mekanizmaları
* Grup ve departman düzeyinde güvenlik politikaları
* Çalışan üretkenliğini artırmak için e-posta sürekliliğini artırın

Bulut tabanlı bir spam filtresi işletmeler için neden bu kadar önemlidir? Spam Filtreleme Hizmetimiz, posta sunucularını DDoS saldırılarına ve kimlik avı e-postalarına karşı etkili bir şekilde korur . Çok katmanlı spam filtreleme hizmetimiz, spam e-postaların çoğunu geldiklerinde engeller ve karantinanın açık ve kolay yönetilmesini sağlar. Kanıtlanmış özellikler ve kapsamlı spam filtreleme mekanizmaları sayesinde, gelen kutunuzda can sıkıcı spam e-postalar bulunmaz .

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, bu sebeple yurtdışında barındırılan bulut ortamlı antispam yazılımları yerine kendi geliştirdiğimiz ve Türkiye/İstanbul merkezli sunucularımızdan bu servisleri sağlamaktayız, verileriniz Türkiye'de kalıyor.

Mail sunucunuzun veya hosting hesabınızın hangi şirkette veya nerede olduğunun bizim için bir önemi bulunmamaktadır, MX kaydını değiştirebildiğiniz her alan adı için bu servisi kullanabilirsiniz.

Gerek gelen, gerek giden mail bizim çok önemlidir, bu servislerimiz için maksimum efor sarfetmekte ve sürekli geliştirmekteyiz, şuanda %95 oranında başarılı olduğumuzu belirtmek isteriz.

Evet, siparişinizi verdiğiniz hizmetin ödemesini gerçekleştirdiğiniz anda aktif olacaktır, MX kayıtlarınızı değiştirdikten sonra mail trafiğiniz bize ulaşacak filtreleyip asıl mail sunucunuza ileteceğiz.