SSL Sertifikası

Web sitenizin trafiğini bir SSL sertifikası ile koruyun. Müşterilerinizin güvenliği ve itibarınız için web sitenizi bir SSL sertifikası ile koruyun.
  • SSL Sertifikası Dakikalar İçinde Sağlanabilir
  • Güçlü Şifreleme, Tüm Bankalarla Uyumlu
  • SEO Sıralamasında Yükselme Avantajı
  • Ücretsiz Kurulum
SSL Sertifikası ile çok daha güvenli veri akışı...
SSL Sertifikası

Neden bir SSL sertifikasına ihtiyacım var?

Bir SSL sertifikası yalnızca web sitenize ve web sitenizden veri aktarımını şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda Temmuz 2018 itibarıyla birçok web tarayıcısı, geçerli bir SSL sertifikasına sahip olduğunu tespit etmediği sürece bir web sitesini "güvenli değil" olarak işaretleyecektir.

Comodo SSL Sertifikaları

SERTİFİKA ADI TİP KURULUM BELGE GEREKTİRİR ÜCRET
Comodo Positive SSL DV Aynı Gün

13.00 USD / Yıllık

429.34 TL / Yıllık

Satın Al »
Rapid SSL Standart DV Aynı Gün

17.00 USD / Yıllık

561.45 TL / Yıllık

Satın Al »
Comodo PositiveSSL Wildcard DV Aynı Gün

90.00 USD / Yıllık

2972.37 TL / Yıllık

Satın Al »
Comodo Positive SSL Multi-Domain DV Aynı Gün

170.00 USD / Yıllık

5614.48 TL / Yıllık

Satın Al »
Comodo EV SSL EV 1-7 Gün

195.00 USD / Yıllık

6440.14 TL / Yıllık

Satın Al »

Güvenlik ve Güven

Bir SSL sertifikası siteniz trafiğinin güvenli ve tarayıcıda görüntüler HTTPS olmasını sağlar.

Veri Saldırılarını Önleyin

Müşterilerinizin verileri, web sitenize veya web sitenizden iletildiğinde "ortadaki adam" tarzı saldırılara karşı risk altında olmayacaktır.

Artan SEO

HTTPS sayfalarının, SSL koruması olmayan aynı sayfadan daha yüksek arama motoru sonuçları alma olasılığı daha yüksektir.

Uyumluluk

SSL'niz, PCI DSS ve HIPPA dahil olmak üzere bilgi gizliliği kanunlarıyla uyumludur; siteniz hassas verileri işleyebilir.

En Güçlü SSL Şifreleme

SSL, çevrimiçi işlemleri güçlü 256 bit SSL şifreleme ile korur. Düşük maliyetli SSL sunuyoruz, ancak web güvenliğinizden asla ödün vermiyoruz. Tüm SSL'lerimiz, CA / Tarayıcı forumu tarafından önerilen modern algoritmalarla birlikte gelir.

Tarayıcının Uyarılarından Kaçının

Tarayıcılar, HTTP olmayan sitelerde güvenli olmayan bir uyarı göstermeye başladı . Müşteriler, güvensiz bir uyarı gösteren siteden hızlı bir şekilde ayrılacaktır. Henüz satın almadıysanız, bir SSL sertifikası almanın en iyi zamanıdır.

SSL sertifikası üç temel işlev sağlar

* Sitenizin siber saldırılara karşı güvenli ve emniyetli olmasını sağlar.

* Web sitenizi müşterileriniz için güvenli ve güvenli bir site olarak tanımlar, böylece trafiğinizi korumanıza ve artırmanıza yardımcı olur.

* SSL teknolojisini kullanan web siteleri, Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarına göre daha üst sıralarda yer alır.

SSL ve SSL Sertifikaları nedir?

SSL, Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir. SSL, tarayıcıların ve sunucuların HTTPS ( Güvenli Köprü Metni Aktarım Protokolü ) adı verilen şifreli bir bağlantıda verileri güvenli bir şekilde iletmesini ve almasını sağlayan bir teknolojidir . SSL sertifikaları, bir sitenin kimliğini hem ziyaretçilere hem de sunuculara ve tarayıcılara doğrulayan dijital sertifikalardır. SSL sertifikalarının kendileri, şirketinizi, kurumunuzu ve web sayfanızı dijital olarak tanımlayan küçük veri dosyalarıdır ve web sitenize SSL teknolojisini yüklemek ve uygulamak için gereklidir. Bir SSL sertifika sağlayıcısından bir SSL dijital sertifikası edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

SSL sertifikası, web sitesinin kimlik doğrulamasını yaparken şifreli bağlantı sağlayan sertifikadır. Bir güvenlik protokolü olarak da bilinen SSL web sitelerinin veri güvenliğine yönelik önle m aldığını gösterir.

SSL Sertifikası sorgulama için çeşitli araçlar kullanılabilmektedir. Sorgulama araçları şu şekildedir; CSR Decoder, SSL Shopper, Why No Pad Lock?, Qualyss SSL Labs, Built With.

SSL sertifikası doğrulama ve kullanım alanlarına bağlı olarak 6 farklı çeşide sahiptir. Bunlar DV SSL, OV SSL, EV SSL, Standart SSL, Multi Domain SSL ve Wildcard SSL olarak kabul edilmektedir.

SSL sertifikası online işlemlerin güvenliğini ve gizliliğini sağlar. Bu çerçevede internet kullanıcılarının veri güvenliğini desteklemek adına SSL sertifikası tercih edilmek durumundadır.

SSL Sertifikası satın almak adına platformumuz üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş sonrasında kurulum işlemlerinizi tamamlayarak SSL Sertifikası kullanmaya başlayabilirsiniz.